SOSTENA NISSAN automobilių techninės priežiūros centro atidarymas

Nuo šių metų pradžios „Sostenos“ grupė tapo įgaliotu „Nissan“ automobilių techninės priežiūros atstovu. Vienas daugiausiai patirties turinčių automobilių prekybos ir paslaugų atstovų Lietuvoje siūlys ne tik „Volvo“, „Renault“ ir „Dacia“, taip pat „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilių aptarnavimą, bet ir „Nissan“ modelių techninę priežiūrą.

Nuo 1992 metų veikianti lietuviško kapitalo „Sostena“ grupė, prekiaujanti naujais automobiliais ir vykdanti „Volvo“, „Renault“, „Dacia“, „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilių priežiūrą, pradėjo ir populiarios „Nissan“ markės – kompanijos, kuri yra pasaulinio „Renault-Nissan“ aljanso partneris – automobilių techninės priežiūros veiklą. Pirmasis įgaliotas „Nissan“ automobilių techninės priežiūros centras atidarytas Vilniuje.

Kaip teigia „Nissan“ automobilių techninės priežiūros centro vadovas Teodoras Mažeika, tai buvo seniai planuotas ir logiškas lietuviškos įmonės veiklos plėtros etapas, kadangi „Nissan“ yra „Renault“ kompanijos, kurią „Sostena“ Lietuvoje atstovauja jau beveik 20 metų, partneris „Nissan-Renault“ aljanse, kai 1999 metais Japonijos ir Prancūzijos automobilių gamintojai apjungė savo veiklą.

Įmonės serviso darbuotojai puikiai pažįsta šios markės automobilius, kadangi daug „Renault“ ir „Nissan“ automobilių turi tas pačias platformas ir technologinius sprendimus, todėl „Nissan“ modelių aptarnavimas „Sostenoje“ tapo logišku verslo plėtros žingsniu, kuris suteiks dar daugiau pasirinkimo galimybių šios populiarios markės automobilių savininkams.

Vieni labiausiai patyrusių Lietuvoje

Prieš 25 metus „Sostena“ pradėjo prekybą „Volvo“ automobiliais, taip pat teikti ir jų techninę priežiūrą. Kitąmet įmonė švęs „Renault“ prekinio ženklo atstovavimo Lietuvoje dvidešimtmetį, per kurį sukaupė itin didelę patirtį automobilių priežiūroje, siūlydama kokybiškas šio gamintojo automobilių aptarnavimo paslaugas.

„Sostenos“ grupė, kurioje ne pirmą dešimtį metų darbuojasi tie patys itin aukštos kvalifikacijos specialistai, po papildomų mokymų ir sukūrus naujų darbo vietų pagal pasaulinius standartus ir vienoje moderniausių Baltijos šalyse remonto dirbtuvių, kviečia apsilankyti ir „Nissan“ automobilių bei elektromobilių savininkus.

Šiame servise bus atliekamas „Nissan“ automobilių ir elektromobilių techninis aptarnavimas, teikiamos garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugos, diagnostikos darbai, elektrinės dalies priežiūra, taip pat serviso paslaugos nuo kėbulo darbų, dažymo iki kondicionierių pildymų, ratų geometrijos reguliavimo ir padangų montavimo bei balansavimo.

Daugiau privalumų savininkams

„Sostenos“ servisas yra ypatingai patogioje Vilniaus vietoje, pačiame judrios Ukmergės gatvės centre ir Laisvės prospekto pabaigoje, kur įsikūrę daug verslo centrų ir neseniai atidarytas vakarinis Vilniaus aplinkkelis. Gretimuose miesto ir priemiesčių rajonuose dirbantys ir gyvenantys „Nissan“ automobilių savininkai galės atvykti į patogioje vietoje esantį servisą atlikti automobilio priežiūros ar remonto darbų.

Kadangi kiti „Nissan“ markės priežiūros centrai yra kitose Vilniaus vietose, todėl dabar šių automobilių savininkams itin sutrumpės kelionės laikas tiek palikti automobilį, tiek ir atvykti jį pasiimti, taip pat jie galės pasirinkti ne tik patogiausioje vietoje esantį servisą, bet ir tą, kuris siūlys geriausią kainą ir kokybę.